€ 350 / mnd.
€ 350 / mnd.
Vraagprijs: | € 350 | District: | Wanica |
Omgeving: | Wanica | Slaapkamers: | 3 |
Badkamers: | 2 | Toiletten: | 2 |
Beschikbaarheid: | per direct | Perceelgrootte: | 640 m² |
Woonoppervlakte: | 150 m² | Gemeubileerd: | Ongemeubileerd |
Zoekt u naar een appartement in de omgeving van Sunny Point, waar de omgeving rustig is, waar u kunt zitten op een balkon met een koud drankje in uw hand en waar u kunt genieten van de wind?
Dit object bevindt zich in een zijstraat van de Mawakaboweg, niet ver van de Nieuw Weergevondenweg. Binnen een straal van 1 km zijn er genoeg bouwmateriaalzaken, supermarkten en plekken waar u heerlijk eten kunt vinden.
Het appartement telt 3 slaapkamers, waarvan 1 een master bedroom met airco en een eigen bad en toilet. Het open concept waarmee de woonkamer en keuken zijn gebouwd, geeft de indruk dat de ruimte veel ruimer is en met het balkon erbij geeft het zelfs een lux gevoel. Ook is het appartement ongemeubileerd, dus de indeling kunt u zelf bepalen.
Wilt u meer weten of het appartement bezichtigen, maak dan snel contact met de makelaar
De huur is inclusief nutsvoorzieningen.
Wifi aanwezig.
E | shaneguapeneux@remax.sr |
M | +597 7429289 |
T | +597 475577 |
63.802 Facebook volgers!
Social Media